Երևան, 09.05.2021

Կայքի հին տարբերակը

ԿՐԹՈՒԹՅԱՆ ԵՎ ԳԻՏՈՒԹՅԱՆ ԱՇԽԱՏՈՂՆԵՐԻ ԱՐՀԵՍՏԱԿՑԱԿԱՆ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ՃՅՈՒՂԱՅԻՆ ՀԱՆՐԱՊԵՏԱԿԱՆ ՄԻՈՒԹՅՈՒՆ

E-mail: armeducate@gmail.com  հեռ.589913

Ղարիբյան Գրիգոր Արսենի - ճյուղային հանրապետական միության նախագահ
Խլղաթյան Սիրանուշ Դավթի - ճյուղային հանրապետական միության փոխնախագահ
Պետ. ռեգիստրում գրանցված արհեստակցական կազմակերպություններ 157
Արհեստակցական կազմակերպության անդամներ  51425
Կնքված կոլեկտիվ պայմանագրեր 156

                                          այդ թվում`

                                                    տարածքային 44

                                                    կազմակերպության 112

 
 
ԱՇԽԱՏԱԿԱԶՄԸ
 
Ղազարյան Գայանե  - .հաշվապահ
Բեկյան Դոնարա       -  գործավար
Մանասերյան Էլեն    -  իրավաբան
 
 
ՆԱԽԱԳԱՀՈՒԹՅԱՆ ԿԱԶՄԸ
 
1. Ղարիբյան Գրիգոր ՃՀՄ նախագահ
2. Ասատրյան Կարինե Վարդենիսի տարած. միության նախագահբ 077-60-62-60
3. Միքայելյան Լալա Թեթև արդյունաբերության քոլեջ արհկոմի նախագահ 093-55-20-81
4. Լալաբեկյան  Արարատ Գորիսի տարած.միության նախագահբ 094-58-77-00
5. Գարեգինյան Գարեգին   Արարատի տարած.միության նախագահ 091-49-25-70
6. Մանասերյան Էլեն իրավաբան  096-800-320
7. Մաթևոսյան Սպարտակ Խորհրդայինի տարած. միության նախագահ 091-64-92-37
8. Խլղաթյան Սիրանուշ ՃՀՄ փոխնախագահ    093-41-62-34
9. Վարդանյան  Վահան Կենտրոնի տարած.միության նախագահ 091-52-01-63 
10. Թադևոսյան Հարություն Գյումրիի քաղաքային միության նախագահ 093-56-56-55
11. Բժշկյան Գայանե Վանաձորի քաղաքային.միության նախագահ 091-47-75-60,
12. Միքայելյան Կիմա ԳԱ Ակադեմիայի միցյալ արհկոմի նախագահ 56-53-36  
13. Թովմասյան Անդրանիկ Արմավիրի տարած.միության նախագահբ 093-183-941
 
 
ԽՈՐՀՐԴԻ ԿԱԶՄԸ
 
1 Մխիթարյան Մխւթար Աբովյանի տարածք
2 Ջանոյան Մերի Վայքի տարածք
3 Հարությունյան Մարիետա Ամասիայի տարածք
4 Վարդանյան Արամ Ապարանի տարածք
5 Բաղդասարյան Արշալույս Արագածի տարածք 
6 Գարեգինյան Գարեգին Արարատի տարածք
7 Հակոբյան Անահիտ Արտաշատի տարածք
8 Երիցյան Գերասիմ Արթիկի տարածք
9 Խաչատրյան Ելիզավետա Ախուրյանի տարածք
10 Տոմիկյան Աղասի Բաղրամյանի տարածք
11 Բաբայան Ալեքսանդր Աշտարակի տարածք
12 Ասատրյան Կարինե Վարդենիսի  տարածք
13 Լալաբեկյան Արարատ Գորիսի  տարածք
14 Հովհաննիսյան Մարինե Գուգարքի տարածք
15 Ավետիսյան Սամվել Աշոցքի տարածք
16 Ստեփանյան Զինա Իջևանի տարածք
17 Սարգսյան Իգիթ Գավառի տարածք
18 Առաքելյան Էմմա Կապանի տարածք
19 Ճաղարյան Նիկալ Կրասնոսելսկի տարածք
20 Աբրահամյան Լյուդվիգ Մարտունու տարածք
21 Բեգոյան Արմինե Մասիսի տարածք
22 Սարգսյան Սամվել Մեղրու տարածք
23 Ստեփանյան Ռոզա Նաիրիի տարածք
24 Աղաբաբյան Արևիկ Նոյեմբերյանի տարածք
25 Թովմասյան Անդրանիկ Արմավիրի տարածք
26 Կոստանյան Հովհանես Հրազդանի տարածք
27 Բադալյան Անժիկ Սևանի տարածք
28 Խաչումյան Խաչիկ Սիսիանի տարածք
29 Կարապետյան Զարիկ  Սպիտակի տարածք
30 Հովսեփյան Իզաբելա Ստեփանավանի տարածք
31 Վարդանյան Անժիկ Թալինի տարածք
32 Կարապետյան Լեյլի Թումանյանի  տարածք
33 Ադամյան  Էմմա Շամշադինի տարածք
34 Բաղդասարյան Ժորա Էջմիածինի տարածք
35 Կոստանյան Լևոն Արաբկիրի տարածք
36 Խլղաթյան Սիրանուշ Շենգավիթի տարածք
37 Վարդանյան Վահան Կենտրոն տարածք
38 Բալոյան Նինա Էրեբունու տարածք
39 Մաթեվոսյան Սպարտակ Խորհրդայինի տարածք
40 Դավթյան Տաթև Մաշտոցի տարածք
41 Մխիթարյան Կարինե Շահումյանի տարածք
42 Փիրումյան Ջուլիետա Դիլիջան քաղաք
43 Բժշկյան Գայանե Վանաձոր քաղաք
44 Թադևոսյան Հարություն Գյումրի քաղաք
45 Միքայելյան Կիմա ԳԱ Ակադեմիա
46 Կարապետյան Նարինե Տեխնոլոգիական քոլեջի արհկոմ
47 Միքայելյան Լալա Թեթև արդյունաբեր.քոլեջի արհկոմ
48 Կուլիկովա Լյուդմիլա Սննդի արդյունաբեր. քոլ. արհկոմ
49 Սարգսյան Մերի Գեղարվեստի քոլեջի արհկոմ
50 Ղազարյան Ռիմա Երաժշտական քոլեջի արհկոմ
51 Եղիազարյան Տիգրան Արարատի քոլեջի արհկոմ
52 Աբրահամյան Արմիդա Վանաձորի տեխնոլոգ. ք-ի արհկոմ
53 Թորոսյան Ռուզաննա Վանաձորի արվեստի  ք-ի արհկոմ
54 Թոռչյան Գագիկ Շիրակացու կրթահամալիր արհկոմ
55 Մինասյան Արև Հատուկ կրթահամալիրի արհկոմ
56 Հովսեփյան Նարինե Նո.11 հատուկ օժանդակ դպրոց
57 Վարոսյան Արմինե Էրեբունու բժշկական քոլեջ
                         
 
ՎԵՐՍՏՈՒԳԻՉ ՀԱՆՁՆԱԺՈՂՈՎԻ ԿԱԶՄԸ
 
1. Տոնոյան Սուսաննա - Դպրոցի հաշվապահ
2. Սարգսյան Ազատ - ԳԱ Ակադեմիայի նախագահի տեղակալ, գիտաշխատող:
3. Սարգսյան Մերի - Գեղարվեստի քոլեջի արհկոմի նախագահ,մանկավարժ:
4. Դանիելյան Ֆլորա - Շահումյանի տարածքային միության հաշվապահ:
5. Գրիգորյան Պապին - Աշտարակի տարածքային միության հաշվապահ: