Երևան, 11.12.2017

Իրադարձային օրացույց

ԱՐԴՅՈՒՆԱԲԵՐՈՒԹՅԱՆ ԱՇԽԱՏՈՂՆԵՐԻ ԱՐՀԵՍՏԱԿՑԱԿԱՆ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ՃՅՈՒՂԱՅԻՆ ՀԱՆՐԱՊԵՏԱԿԱՆ ՄԻՈՒԹՅՈՒՆ

E-mail:  DANHAMARI@yandex.ru,  Հեռ.581-302

 

Դանիելյան Համլետ Արիստակեսի – ճյուղային հանրապետական միության  նախագահ

Թադևոսյան Հրաչիկ Հարությունի – հասարակական կարգով փոխնախագահ

 Նազարեթյան Հասմիկ Լիպարիտի – հասարակական կարգով փոխնախագահ

 

Պետ. ռեգիստրում գրանցված արհեստակցական կազմակերպություններ` 32

Արհեստակցական կազմակերպության անդամներ` 4100

Կնքված կոլեկտիվ պայմանագրեր 33

                                          այդ թվում`

                                                    Ճյուղային 1

                                                    կազմակերպության 32

 

ԱՇԽԱՏԱԿԱԶՄԸ

 

Ղազարյան Արամ Վիլգեմի - ճյուղային հանրապետական միության գլխավոր հաշվապահ

Փանոյան Սեդա Գրիգորի - ճյուղային հանրապետական միության վարչատնտեսական բաժնի վարիչ

 

 

 

ԳՈՐԾԱԴԻՐ ԿՈՄԻՏԵԻ  ԿԱԶՄԸ

 

1. Համլետ Արիստակեսի Դանիելյան - Հանրապետական միության նախագահ

2  Թադևոսյան Հրաչիկ Հարությունի - հասարակական կարգով փոխնախագահ,

"Նաիրիտ գործարան" ՓԲԸ արհկոմի նախագահ

3.Հասմիկ Լիպարիտի Նազարեթյան -    Հասարակական կարգով փոխնախագահ, "Հայէքսպերտիզա" ՍՊԸ արհկոմի նախագահ

4.Մկրտիչ Սերգեյի Մարտիկյան -   "ԱՄՓ-ԱՏՓ" ՍՊԸ արհկոմի նախագահ 

5 Խաչիկ Մարտիրոսի Մինասյան - ,ԱվտոմատիկաեՓԲԸ արհկոմի նախագահ

6.Աշոտ Արամի Հարությունյան - Գյումրիի ,ՔարմշակմեքենաեԲԲԸ արհկոմի նախագահ                                        

7. Ստեփան Կիրակոսի Խանզադյան - Վանաձորի ,Ավտոգեն-ՄեՍՊԸ արհկոմի նախագահ

8. Սարգիս Մխիկի Դավիդյան  -  "Չարենցավանի հաստոցաշինական գործարան" ԲԲԸ արհկոմի նախագահ:

 

 

ՎԵՐՍՏՈՒԳԻՉ ՀԱՆՁՆԱԺՈՂՈՎի ԿԱԶՄԸ

 

1.Թոփսակալյան Ամալյա - "Երզֆրեզ" ԲԲԸ արհկոմի նախագահ, հանձնաժողովի նախագահ

2. Հարությունյան Նելլի - "Նիկոլ-Դուման" ԱԿ արհկոմի նախագահ

3. Սիմոնյան Անահիտ - ,Ժամացույցի գործարանեԲԲԸ արհկոմի նախագահի տեղակալ

4. Պողոսյան Գրիգոր - "Նաիրիտ" գործարան" ՓԲԸ. կաուչուկի արտադրության արհկոմի նախագահ

5. Եղիազարյան Մագդա - "Նաիրիտ գործարան" ՓԲԸ արհեստակցական կազմակերպության հաշվապահ

6. Առաքելյան Ասրիետա - "Էլեկտրասարք" ԲԲԸ արհկոմի նախագահ

7. Ճանճապանյան Խաչիկ - "ԱՄՓ-ԱՏՓ" ՍՊԸ արհկոմի գլխավոր հաշվապահ

 

 

ՀԱՆՐԱՊԵՏԱԿԱՆ ՄԻՈՒԹՅԱՆ ԽՈՐՀՐԴԻ  ԿԱԶՄԸ

 

1 Դանիելյան Համլետ – Հանրապետական միության նախագահ

2 Թադևոսյան Հրաչիկ – հասարակական կարգով փոխնախագահ, "Նաիրիտ 

3. Նազարեթյան Հասմիկ - "Էքսպերտիզա" ՍՊԸ տնտեսագետ, արհկոմի նախագահ

4 Հովհաննիսյան Ժորա -"Նաիրիտ գործարան" ՓԲԸ արհեստակցական կազմակերպության նախագահի տեղակալ

5 Մելքոնյան Ապետ - "Երևանի հաստոցածինական ԱՄ" ԲԲԸ փականակագործ, արհկոմի նախագահ

6 Մովսիսյան Ստալիկ- "Հիդրոհաղորդակ" ԲԲԸ կադրերի բաժնի վարիչ, արհկոմի նախագահ

7 Ավետիսյան Մերուժան - "Ինտերստանոկ" ԲԲԸ բաժնի վարիչ, արհկոմի նախագահ

8 Հակոբյան Վլադիմիր - "Ալմաստ" ԲԲԸ-ի պետ, արհկոմի նախագահ

9 Հովհաննիսյան Էլմիրա – “Ջիկոնստրուկցիա” ՍՊԸ ֆին. բաժնի վարիչ, արհկոմի նախագահ

10 Հարությունյան Սեդա- "ՄՄՄ" ՍՊԸ հաշվապահ, արհկոմի նախագահ

11  Մարտիկյան Մկրտիչ- "ԱՄՓ- ԱՏՓ" ՍՊԸ բաժնի վարիչ, արհկոմի նախագահ

12 Ենգիբարյան Ամպերիդա- "Էլեկտրասարք"ԲԲԸ, արհկոմի նախագահ

13 Մինասյան Խաչիկ-“Գավառ” համատիրության գլխ. Ինժեներ, արհկոմի նախագահ

14 Խալաթյան Սմբատ - "Ստանդարտնեչի և որակի ԱԻ" ՓԲԸ բաժնի վարիչ, արհկոմի նախագահ

15 Մարտիրոսյան Կարինե - "Հայկոնսալտ" ԽՀ հաշվապահ, արհկոմի նախագահ

16- Իսպիրյան Մագդա- “Արմենմոտոր”ՓԲԸ տնօրենի օգնական, արհկոմի նախագահ

17 Շոխյան Լիլիա- “Էներգոպրիբոր” ՍՊԸ  ինժեներ, արհկոմի նախագահ

18 Մարգարյան Պետիկ –“Գավառ” համատիրության գլխ. Ինժեներ, արհկոմի նախագահ

19 ՄանգոյանԱրմինե - "Ուրարտու" ԱՄ ,տնօրենի օգնական, արհկոմի նախագահ

20  Զարգարյան Պատվական - "Վեստպլաստ Գրուպ" ՍՊԸ, արհկոմի նախագահ

21 Վարդանյան Մարինա - "Օմեգա" ՍՊԸ, արհկոմի նախագահ

22 Աթոյան Գայանե- “Անիվ” ՍՊԸ արհկոմի նախագահ

23 Սեդրակյան Հարություն – “Ցոլք” ՍՊԸ, արհկոմի նախագահ

24 Մխեյան Դավիդ - “Երվադա” ՍՊԸ, արհկոմի նախագահ

25 Համբարձումյան Գագիկ – “Օփիեռ Գրուպ” ՍՊԸ, արհկոմի նախագահ

26 Գյուլասարյան Սիրանույշ – “Նիի էլեկտրոմաշ” հաշվապահ, արհկոմի նախագահ

27 Պողոսյան Գարեգին – “Լուսարտրանս” ՍՊԸ, արհկոմի նախագահ

28 Խաչատրյան Յուրիկ- “Ռեյնբռու” ՍՊԸ, արհկոմի նախագահ

29 Քանքանյան Ռաֆիկ – “ Ռաօ Մարս” ՓԲԸ,արհկոմի նախագահ

30  Հարությունյան Աշոտ - Գյումրիի "Քարմշակմեքենա" ԲԲԸ, գլխ. տեխնոլոգ, արհկոմի նախագահ

31 Դավթյան Ստյոպա – “Դեկարդ” ՍՊԸ, արհկոմի նախագահ

32 Սուջյան Սվետլանա Գյումրիի թիվ 1 արհեստագործական ուսումնարանի դասատու, արհկոմի նախագահ

33 Բեկջանյան Սիլվարդ - Շիրակ տարածաշրջանային պետական քոլեջի դասատու,արհկոմի նախագահ

34 Աթոյան Աշոտ- Գյումրու "Անալիտսարք-1" ՓԲԸ բաժնի վարիչ, արհկոմի նախագահ

35  Խանզատյան Ստեփան – Վանաձորի "Ավտոգեն-Մ" ՍՊԸ,արհկոմի նախագահ

36  Ասրյան Կամո – Վանաձորի "Արդվին" ԲԲԸ արհկոմի նախագահ

37 Դավիդյան Սարգիս- "Չարենցավանի հաստոցաշինական գործարան" ԲԲԸ, բաժնի վարիչ, արհկոմի նախագահ

38  Ասատրյան Էդգար - "Չարենցավանի ԳԳ" ԲԲԸ արտադրամասի պետ, արհկոմի նախագահ

39 Աֆյան Արմեն – Չարենցավանի  "Ձուլակենտրոն" ԲԲԸ հաշվապահ, արհկոմի նախագահ

40 Նաղդալյան Ռոբերտ – Չարենցավանի պետական քոլեջի դասատու, արհկոմի նախագահ

41 Մելքոնյան Սուսաննա  Արմավիրի "Հաստոցաշինական գործարան" ԲԲԸ ԿԲ վարիչ, արհկամի նախագահ

42  Մելքոնյան Հասմիկ - Արթիկի "Ապակեմեքենա"ԲԲԸ տնտեսագետ, արհկոմի նախագահ

43 Ղազարյան Ռուզաննա- Հրազդանի ՍԴՄ-կենտրոնի ԿԲ վարիչ,արհկոմի նախագահ

44 Եփրեմյան Մանյակ – Հրազդանի ՍՈւ ՊՈԱԿ ուսմասվար, արհկոմի նախագահ 

45 Մարտիրոսյան Վալերիկ -"Աբիտ" ՍՊԸ գլխավոր ինժեներ, արհկոմի նախագահ