Երևան, 11.12.2017

Իրադարձային օրացույց

ԿՐԹՈՒԹՅԱՆ ԵՎ ԳԻՏՈՒԹՅԱՆ ԱՇԽԱՏՈՂՆԵՐԻ ԱՐՀԵՍՏԱԿՑԱԿԱՆ ԿԱԶՄԱԿԵՐՊՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐԻ ՃՅՈՒՂԱՅԻՆ ՀԱՆՐԱՊԵՏԱԿԱՆ ՄԻՈՒԹՅՈՒՆ

E-mail: armeducate@gmail.com  հեռ.583-414

Ղարիբյան Գրիգոր Արսենի - ճյուղային հանրապետական միության նախագահ

Խլղաթյան Սիրանուշ Դավթի - ճյուղային հանրապետական միության  փոխնախագահ

 

Պետ. ռեգիստրում գրանցված արհեստակցական կազմակերպություններ` 169

 Արհեստակցական կազմակերպության անդամներ` 67110

Կնքված կոլեկտիվ պայմանագրեր 169

                                                      այդ թվում`

             Ճյուղային 1

             տարածքային`49

                                                       կազմակերպության`119

 

ԱՇԽԱՏԱԿԱԶՄԸ

 

Ղազարյան Գայանե - գլխ.հաշվապահ

Բեկյան Դոնարա - նախ.օգնական

Մանասերյան Էլեն - իրավաբան

 

ՆԱԽԱԳԱՀՈՒԹՅԱՆ ԿԱԶՄԸ

 

Ղարիբյան Գրիգոր -ՃՀՄ նախագահ
Խլղաթյան Սիրանուշ ՃՀՄ փոխնախագահ
Ասատրյան Կարինե Վարդենիսի տարած. միության նախագահ
Թովմասյան Անդրանիկ Արմավիրի ,,  ,,  ,, 
Լալաբեկյան Արարատ Գորիսի ,,  ,,  ,, 
Վարդանյան Լենա Աբովյանի ,,  ,,  ,,
Մաթևոսյան Սպարտակ Խորհրդայինի ,,  ,,
Վարդանյան Վահան  Կենտրոն ,,  ,,  ,,
Պետրոսյան Լիլյա Գյումրիի քաղաքային ,,  ,,
Բժշկյան Գայանե Վանաձորի ,,  ,,  ,,
Միքայելյան Կիմա ԳԱ Ակադեմիայի  ,,  ,, 
Միքայելյան Լալա-Թեթև արդ.  քոլեջի արհկոմի նախագահ

 


ԽՈՐՀՐԴԻ ԿԱԶՄԸ

 

1    Վարդանյան Լենա    Աբովյանի   տարածք    
2    Ջանոյան    Մերի    Վայքի տարածք    
3    Հարությունյան Մարիետա    Ամասիայի տարածք    
4    Հովհաննիսյան Շուշանիկ    Անիի տարածք    
5    Վարդանյան Արամ    Ապարանի տարածք    
6    Սիմոնյան Մանթաշ    Արագածի տարածք     
7    Հովհաննիսյան Վոլոդյա    Արարատի տարածք    
8    Գալաջյան Անուշավան    Արտաշատի տարածք    
9    Երիցյան Գերասիմ    Արթիկի տարածք    
10    Խաչատրյան Ելիզավետա    Ախուրյանի տարածք    
11    Տոմիկյան Աղասի    Բաղրամյանի տարածք    
12    Մնացականյան Արթուր    Աշտարակի տարածք    
13    Ասատրյան Կարինե    Վարդենիսի  տարածք    
14    Լալաբեկյան Արարատ    Գորիսի  տարածք    
15    Եսայան Գուրգեն    Գուգարքի տարածք    
16    Ավետիսյան Սամվել    Աշոցքի տարածք    
17    Պողոսյան Տիգրան    Եղեգնաձորի տարածք    
18    Ստեփանյան Զինա    Իջևանի տարածք    
19    Հովհաննիսյան Աղասի    Տաշիրի տարածք    
20    Սարգսյան Իգիթ    Գավառի տարածք    
21    Առաքելյան Էմմա    Կապանի տարածք    
22    Ճաղարյան Նիկալ    Կրասնոսելսկի տարածք    
23    Աբրահամյան Լյուդվիգ    Մարտունու տարածք    
24    Բեգոյան Արմինե    Մասիսի տարածք    
25    Սարգսյան Սամվել    Մեղրու տարածք    
26    Ստեփանյան Ռոզա    Նաիրիի տարածք    
27    Աղաբաբյան Արևիկ    Նոյեմբերյանի տարածք    
28    Թովմասյան Անդրանիկ    Արմավիրի տարածք    
29    Առաքելյան Զավեն    Հրազդանի  տարածք    
30    Բադալյան Անժիկ    Սևանի տարածք    
31    Խաչումյան Խաչիկ    Սիսիանի տարածք    
32    Կարապետյան Զարիկ    Սպիտակի տարածք    
33    Հովսեփյան Իզաբելա    Ստեփանավանի տարածք    
34    Վարդանյան Անժիկ    Թալինի տարածք    
35    Կարապետյան Լեյլի    Թումանյանի  տարածք    
36    Ադամյան  Էմմա    Շամշադինի տարածք    
37    Պողոսյան Թամարա    Էջմիածինի տարածք    
38    Կոստանյան Լևոն    Արաբկիրի տարածք    
39    Խլղաթյան Սիրանուշ    Շենգավիթի տարածք    
40    Վարդանյան Վահան    Կենտրոն տարածք    
41    Ստեփանյան Ջուլետա    Էրեբունու տարածք    
42    Մաթեվոսյան Սպարտակ    Խորհրդայինի տարածք    
43    Դավթյան Տաթև    Մաշտոցի տարածք    
44    Կարապետյան Ազնիվ    Շահումյանի տարածք    
45    Խոջոյան Գրիգոր    Չարենցավան քաղաք    
46    Փիրումյան Ջուլիետա    Դիլիջան քաղաք    
47    Բժշկյան Գայանե    Վանաձոր քաղաք    
48    Պետրոսյան Լիլյա    Գյումրի քաղաք    
49    Միքայելյան Կիմա    ԳԱ Ակադեմիա    
50    Կարապետյան Նարինե    Տեխնոլոգիական քոլեջի արհկոմ    
51    Միքայելյան Լալա    Թեթև արդյունաբեր.քոլեջի արհկոմ    
52    Կուլիկովա Լյուդմիլա    Սննդի արդյունաբեր. քոլ. արհկոմ    
53    Տանանյան Էմմա    Ֆինանսատնտեսագիտ.քոլ. արհկոմ    
54    Քյուրքչյան Հայկուշ    Գեղարվեստի քոլեջի արհկոմ    
55    Ղազարյան Ռիմա    Երաժշտական քոլեջի արհկոմ    
56    Եղիազարյան Տիգրան    Արարատի քոլեջի արհկոմ    
57    Աբրահամյան Արմիդա    Վանաձորի տեխնոլոգ. ք-ի արհկոմ    
58    Թորոսյան Ռուզաննա    Վանաձորի արվեստի  ք-ի արհկոմ    
59    Թոռչյան Գագիկ    Շիրակացու կրթահամալիր արհկոմ    
60    Մինասյան Արև    Հատուկ կրթահամալիրի արհկոմ    
61    Կարապետյան Նորիկ    ԿԳ նախարարության արհկոմ

 

ՎԵՐՍՏՈՒԳԻՉ ՀԱՆՁՆԱԺՈՂՈՎԻ ԿԱԶՄԸ

Դավթյան Աննա -  Երևանի նո.196 դպրոցի փոխտնօրեն
Դանիելյան  Ֆլորա – Տարածքային միության հաշվապահ
Տոնոյան Սուսաննա – Երևանի նո.74 դպրոցի  հաշվապահ
Չալթիկյան Մերի - ԳԱ արհկոմի նախագահի տեղակալ 
Գրիգորյան Համլետ -  Արարատի մարզի Սիսականի դպրոցի ուսուցիչ